Rok se s rokem sešel a rodinný pivovar Bernard nám opět předal šek na krásných 10.082,- Kč, které se i díky Vám, zákazníkům pivovaru, podařilo vybrat pro Denní stacionář a Integrační centrum UTILIS.
Prostředky budou vynaloženy na aktivity klientů jako jsou například výlety za kulturou a poznávací zájezdy nebo terapii se zvířaty.
Děkujeme!

9

Bře

Dostali jsme zprávu:

"Dobrý den,
jmenuji se Veronika Kuklová a už rok chystám (nejen) pro rodiny s dětmi Procházky s tajenkou, které najdete na facebooku
Toto zajímavé vyžití chystám se svými přáteli zdarma, ale vždy na konci každého takového materiálu prosím veřejnost, zda by podpořila někoho potřebného.
Např. Dobrého anděla, Zdravotního klauna, na Hostýně Matici Svatohostýnskou, na hradě Lukově Spolek přátel hradu Lukova, v Bystřici pod Hostýnem SOS dětskou vesničku, v Jeseníkách v Karlově Studánce organizace ACTAEA zabývající se ochranou přírody a vzděláváním, v Praze na Vyšehradě Jedličkův ústav atd. 
Aktuálně dokončujeme Procházku s tajenkou v lednickém parku a proto bych se chtěla zeptat, jestli mohu jmenovat právě Remediu."

Děkujeme za výborný nápad i za zmínku právě o nás.

20

čvc
Copyright © 2002–2023, Remedia Plus, z.ú.